background

Nápověda

!!! Selhala Vaše platba a členství je neaktivní?

Někdy se stane, že platba neproběhne. I v takovém případě se Vám vytvoří účet na Klubu a obdržíte e-mail s heslem do Klubu. Vaše členství však zůstává neaktivní a po přihlášení vidíte tak nějak…nic:-) V horní části obrazovky se v tuto chvíli nachází pruh s možností „Prodloužit členství“, tudy, nebo přes panáčka v pravém rohu a následně Správu členství můžete své členství aktivovat.

!!! Lze platit jinak než přes platební bránu?

Ano, pokud z nějakého důvodu nemůžete platit platební kartou přes internet, napište na mail petra@caramilla.cz nebo skolasiti@caramilla.cz a vymyslíme spolu jiné řešení.

!!!Přihlásím se do Klubu pod stejnými údaji jako na web Caramilla.cz?

Rozhodně ne. Web Caramilla.cz a Klub Caramilla jsou dvě oddělené struktury – registrací na jednom místě Vám nevznikne automaticky účet na tom druhém. Je tedy třeba se registrovat na obou webech zvlášť a následně se také na každý z nich zvlášť přihlašovat. Doporučujeme však účty vytvořit na stejný email. Viz další bod.

!!!Je nutné se registrovat se stejným mailem jako na web Caramilla.cz?

Nutné to není, nicméně silně to doporučujeme. Je to nezbytné, pokud chcete sdílet kód na slevu z klubu šití i v e-shopu Caramilla. Slevový kód je vždy vázán na konkrétní e-mail.

Jak se registrovat do Klubu?

Rádi byste se připojili do mého nového klubu a učili se šít se mnou po boku a nevíte si rady s registrací? Zpracovaly jsme pro Vás jednoduchý fotonávod, který Vám s procesem registrace pomůže. No a kdybyste i tak narazili na nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat na mailu info@caramilla.cz, nenecháme Vás ve štychu!:-)

Nyní jste zde, tedy na úvodní stránce Klubu Caramilla:

Po kliknutí na některé tlačítko sloužící k získání členství budete přesunuti k ceníku členství, kde si můžete prohlédnout roční a měsíční varianty předplatného:

Ve chvíli, kdy si vyberete variantu ideální pro Vás, budete vyzváni k vyplnění kontaktních a fakturačních údajů, ty je třeba vyplnit…a nezapomeňte zaškrtnout souhlas s podmínkami užití Klubu!:-)

Po vyplnění, odsouhlasení a kliknutí na tlačítko „Založit účet“ budete přesměrováni na platební bránu:

Pokud nemáte možnost platit členství prostřednictvím karty online, kontaktujte nás na mailu petra@caramilla.cz, najdeme společně nějaké řešení!

Po zaplacení uvidíte tuto informaci:

A v e-mailové schránce najdete zprávu s dočasným heslem ke svému účtu:

Na stránce Klubu pak můžete spravovat své členství…

Níže na stránce pak uvidíte všechny svoje faktury:

Když myší najedete na panáčka v rohu a zvolíte možnost Uživatelský profil, můžete mimo jiné změnit dočasné heslo na nějaké osobní:

Rovněž si zde můžete zakliknout možnost odebírání pravidelného zpravodaje (newsletteru):

Jak ukončit členství

Odhlásit se můžete v kategorii „Správa členství“ kliknutím na nápis „ukončit předplatné„:

Web se Vás pro jistotu zeptá, jestli jste si skutečně jistí:

Pokud toto potvrdíte, Vaše členství bude považováno za zrušené, a sice k datu skončení Vámi předplaceného období:

Pokud v tuto chvíli znovu zobrazíte kategorii „Správa členství“, stav se změní z aktivního na aktivní-dobíhající: